Get Adobe Flash player

Olympiáda ľudských práv 

Naša škola sa každoročne zapája do OĽP, ktorá je dobrovoľnou, záujmovou činnosťou žiačok a žiakov stredných škôl v Slovenskej republike. Nosnou témou  XVIII. ročníka OĽP je „Ľudská Dôstojnosť“. 7. decembra 2015 sa uskutočnilo školské kolo, ktorého sa zúčastnilo 9 žiakov druhých, tretích a štvrtých ročníkov.

Po teste nasledovala vzájomná diskusia s demokratickou voľbou postupujúceho do krajského kola. Víťazom sa stal Tomáš KNAPEK z III.B a náhradníkom Marek KMINIAK taktiež z III.B triedy. Ďakujeme všetkým za účasť a víťazovi budeme držať palce v ďalšej súťaži (4.2. 2016 v Banskej Bystrici). Veríme, že sa aj naďalej  budú venovať problematike ľudských práv, pretože aj ostatné udalosti vo svete dokazujú, že ľudské práva a slobody ešte stále nie sú samozrejmosťou v mnohých, dokonca ani  vyspelých krajinách sveta.                                                                                            

Mgr. Miroslava Ružinská

 

vyučujúca OBN

IMG 4211

IMG 4212

plagát

 

 

 

 

 

 

 

Olympiáda ľudskýchpráv

Naša škola sa každoročne zapája do OĽP, ktorá je dobrovoľnou, záujmovou činnosťou žiačok a žiakov stredných škôl v Slovenskej republike. Nosnou témou  XVIII. ročníka OĽP je „Ľudská Dôstojnosť“. 7. decembra 2015 sa uskutočnilo školské kolo, ktorého sa zúčastnilo 9 žiakov druhých, tretích a štvrtých ročníkov. Po teste nasledovala vzájomná diskusia s demokratickou voľbou postupujúceho do krajského kola. Víťazom sa stal Tomáš KNAPEK z III.B a náhradníkom Marek KMINIAK taktiež z III.B triedy. Ďakujeme všetkým za účasť a víťazovi budeme držať palce v ďalšej súťaži (4.2. 2016 v Banskej Bystrici). Veríme, že sa aj naďalej  budú venovať problematike ľudských práv, pretože aj ostatné udalosti vo svete dokazujú, že ľudské práva a slobody ešte stále nie sú samozrejmosťou v mnohých, dokonca ani  vyspelých krajinách sveta.                                                                                             Mgr. Miroslava Ružinská

vyučujúca OBN

Kalendar

February 2023
M T W T F S S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Rozpis rodičovských združení:

13. 04. 2023 o 16:00

Civilná ochrana

Partneri

Vyhľadávanie

JA Slovensko

banner-partnerske-skoly-2022-2023-03

Zmudri

Zmudri do skol-banner