Get Adobe Flash player

Uncategorised

NOVY-NAHLAD-eurobbs-LUCENEC (1)

danMilí rodičia, absolventi a priatelia školy. I tento rok sa na Vás obraciame so žiadosťou    o darovanie 2% dane z príjmu pre OA  LC, ak máte záujem o pomoc škole klikni na „zobraziť celý článok“ a dozviete sa viac.

                            Ďakujeme!

Read more: 2% alebo 3% dane z príjmu za rok 2020

Vážení kolegovia, rodičia, žiaci,

rozhodnutím Ministerstva školstva SR a v zmysle manuálu "Návrat do škôl" sa upravuje vyučovanie na Obchodnej akadémii od 8. februára 2021 pre žiakov     IV. A a IV. B triedy - prezenčnou formou.

Vyučovanie v 1. 2. a 3. ročníku bude pokračovať dištančnou formou podľa upraveného rozvrhu, o ktorom vás budú informovať triedni učitelia.

Ing. Katarína Benčíková
riaditeľka školy

Oznam zákonným zástupcom a žiakom

Na základe vyhlásenia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, od 12.10. 2020 všetky stredné školy prechádzajú na dištančnú formu vzdelávania, teda aj žiaci Obchodnej akadémie v Lučenci.

Vyučovanie prebieha dištančnou formou – cez Edupage a v aplikácii ZOOM. Žiaci majú špeciálny upravený rozvrh pre video vyučovanie v ZOOM.

O nových ďalších skutočnostiach budete priebežne informovaní na tejto stránke, ale aj cez svojich triednych učiteľov. 

Usmernenie k vstupu do budovy školy

Vstup cudzím osobám do priestorov školy je možný len s výnimkou potvrdenou riaditeľkou školy a čestným prehlásením o bezinfekčnosti danej osoby - TU.

Na komunikáciu externých osôb so školou počas úradných hodín odporúčame využívať dištančný spôsob komunikácie (písomný, emaily a pod.), prezenčný spôsob komunikácie je možný len so súhlasom riaditeľky školy za vyššie uvedených podmienok.

  COVID usmernenie BBSK - Vyhnite sa ochoreniu COVID-19

Úspech Obchodnej akadémie v Lučenci na krajskom kole Olympiády v nemeckom jazyku

Olympiáda v nemeckom jazyku (ONJ) je určená pre žiakov základných škôl, osemročných gymnázií a stredných škôl so záujmom o nemecký jazyk a nemecky hovoriace krajiny. Olympiádu každoročne organizuje Slovenský inštitút mládeže – IUVENTA. Tohtoročný 31. ročník ONJ bol kvôli nepriaznivej epidemickej situácii netradičný a realizoval sa online formou. Súťažiaci potrebovali okrem vynikajúcich vedomostí z nemeckého jazyka aj elektronické zariadenie so stabilným pripojením na internet, funkčné slúchadlá, resp. reproduktory pre vypočutie zvukovej nahrávky a funkčnú kameru s mikrofónom.

Read more: Krajské kolo Olympiády v nemeckom jazyku

Kalendar

March 2021
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Civilná ochrana

Vyhľadávanie

JA Slovensko

JaSlovensko-banner2017-2018